SLUŽBY

ponuka

NAŠICH SLUŽIEB

Našim zákazníkom ponúkame, komplexný balík služieb zameraných na renováciu drevených terás a čistenie podláh. Vždy sa snažíme prispôsobiť sa potrebám a predstavám našich zákazníkov a ponúkame im flexibilné riešenia, ktoré sú vhodné pre každý rozpočet.

Čistenie terasy

Čistenie terasy pozostáva v odstránení väčších nečistôt a následnom hĺbkovom čistení s profesionálnym strojom Bona Power Scrubber, ktorý vráti drevu pôvodný vzhľad a vlastnosti. Pri čistení terasy sú použité drevu neškodiace čistiace prostriedky. Čistenie terasy je bez následného náteru.

Renovácia terasy

Renovácia je kompletné ošetrenie Vašej znečistenej a zašednutej terasy. V prvom kroku terasu vyčistíme a navrátime drevu pôvodné vlastnosti. V druhom kroku terasu natrieme olejom. Pri renovácii je veľmi dôležitý výber správneho oleja, preto používame Bona Decking Oil, ktorý zabezpečí Vašej terase vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, slnku a vode.

Čistenie dlažby a špár

čistenie dlažby - kópia

Dlažba a špáry sú doslova lapačom na mastnotu, vodný kameň, plesne či nečistoty z podrážok, ktoré sa na ich povrchu ľahko a pevne udomácnia. Iba ich pravidelné čistenie dokáže udržať pekný vzhľad a zdravé, hygienické prostredie. Čistenie dlažby obsahuje strojové a ručné čistenie s pomocou prípravku na čistenie dlažby Bona Deep Clean Solution.

Priebeh našej práce

Obhliadka projektu

V prvom kroku ak je to potrebné, vykonáme obhliadku miesta vášho projektu, aby sme získali čo najpresnejšiu predstavu o skutočnom stave pre realizáciu. 

Cenová ponuka

Na základe informácií, ktoré sme získali pri obhliadke a tiež Vašich požiadaviek Vám vyhotovíme prehľadnú cenovú ponuku. Vždy robíme presné a korektné ponuky, bez dodatočných zmien. Zároveň po odsúhlasení cenovej kalkulácie si stanovíme termín realizácie.

Realizácia

Samotná realizácia predstavuje súbor úkonov, ktorých postupnosť musí byť dopodrobna pripravená a zvládnutá i do toho najmenšieho detailu, podľa predstáv zákazníka.